ua
ru

Про нас

Агентство нерухомості Dilon Group - це про відповідальність, чесність і професіоналізм. Наша команда досвідчених і талановитих ріелторів допоможе Вам отримати виключно позитивний досвід від угоди з будь-якою нерухомістю, адже ми - кращі у своїй справі.
Зараз багато хто задається питанням: навіщо ж потрібен ріелтор? Адже численні сайти і медіа дають можливість самостійно вивчити ринок нерухомості і здійснювати операції. Ми ж переконані, що співпраця з ріелтором Dilon Group надає незаперечні переваги кожному нашому клієнту:
- Достовірність інформації, оскільки ми особисто виїжджаємо на кожен об'єкт, який Вам пропонуємо. Ми самі робимо фотографії, знайомимося з власником нерухомості, перевіряємо документи;
- Безпека. Хто, як не ми, знає, як важливо в наш час перевіряти забудовників і відстежувати якість будівництва. Наш ріелтор надасть Вам всю інформацію і застереже про можливі нюанси, в разі їх існування;
- Економія Вашого часу та сил. Наша команда переконана, що кожна вільна хвилина наших клієнтів повинна бути витрачена для задоволення: спілкування з родиною і друзями, улюблених занять або довгоочікуваного відпочинку. Тому ми беремо на себе підбір варіантів, логістику та інші справи, що вимагають значної кількості часу.

Тепер, коли Ви дізналися нас трохи краще, ми будемо раді отримати від Вас заявку або відповісти на Ваш дзвінок - і почати нашу співпрацю вже сьогодні!
Команда

image about

Ми- команда професіоналів!

Купівля

Підбираємо варіанти під ваш запит. Організовуємо перегляди і перевіряємо документи. Супроводжуємо угоду.

Оренда

Для орендодавця: оцінюємо ваш об'єкт готуємо об'єкт для здачі в оренду. Для орендаря: підбираємо або пропонуємо варіанти на ринку оренди нерухомості індивідуально, по критеріям запиту кожного орендаря.

Продаж

Оцінимо і продамо Вашу нерухомість швидко і з максимальною вигодою для Вас!

Lorem ipsum
dolor sit

Lorem ipsum dolor 1

Agent 1

Lorem ipsum dolor 2

Agent 002

Lorem ipsum dolor 3

Agent 3

Відгуки


Dilon Group-фахівці своєї справи!

Дмитро

Dilon Group-фахівці своєї справи! Спочатку допомогли придбати одну квартиру на найвигідніших умовах. Так як хлопці з ринком первинної нерухомості на «ти», я звернувся до них з проханням допомогти вигідно інвестувати в інші об'єкти. І як завжди, все було зроблено швидко, точно, з мінімальними ризиками і головними болями для мене-який об'єкт вибрати, чи надійний забудовник, що з документами. Далі купувати буду тільки через них.


Все було супер!

Вова

Все було супер! З такими позитивними людьми я давно не спілкувався! Закрутили, закружили так, що я відразу закохався в свою квартиру. Думав, що буде важко придбати квартиру, але з ними це було легко, і я хочу повторити ще раз. Друзі, спасібкі)


Рекомендую!

Тетяна

З цим агентством я зіткнулася вперше, коли вирішила придбати квартири під оренду в комплексі, який будувався, але після введення в експлуатацію та отримання права власності, і за рекомендацією ріелтора, я вирішила їх продати і переінвестувати. Співробітники супроводили операцію з купівлі-продажу моїх квартир і допомогли вибрати об'єкт для інвестування. Жодного разу не пошкодувала, вигода була набагато більше, ніж я б здавала їх в оренду. Якщо у Вас є будь-які ідеї, що стосуються нерухомості, Вам до цих спеціалістів, які реалізують і втілять в життя з максимальною вигодою!


Я ціную свій час і роботу!

Андрій

Я ціную свій час і роботу, і так було прийнято рішення звернутися за допомогою в агентство нерухомості, і я ні разу не пошкодував, так як співробітники крім швидкого підбору потрібного мені об'єкта, ретельно перевірили всі документи і супроводили угоду. Було багато питань, але я отримав на всі відповіді! Рекомендую!